Про Нас

Відмінна якість продукції бренду ZELK відома в Україні та за її межами, вже понад 10 років.

Компанія ZELK пропонує елементи кріплення для СІП, гаки, кронштейни, бандажну скріпу власного виробництва.

Постійно оновлюємо та розширюємо асортимент продукції. Пропонуємоіснуючі на ринку типи елементів кріплення СІП, гаки, кронштейни,скріпу, атакож виконуємо індивідуальні замовлення по кресленнях замовника,включаючи виготовлення ексклюзивних товарів з асортименту кріплення таарматури для СІП та волоконно-оптичного кабелю і пропонує якіснупродукцію на гнучких умовах.

У своєму оснащенні компанія має високоточне устаткування: комплекслазерного різання металу, металообробне обладнання, штампувальнеобладнання, сучасне зварювальне обладнання.

Фарбування продукції здійснюється порошковими фарбами на сучаснихлініях порошкового фарбування.

Більшість оснастки обладнання ZELK виготовляє власними силами. Цезапорука безперебійної роботи виробництва і конкурентність нашоїпродукції на ринку.

Наша компанія гідно пройшла випробування часом і завоювала позитивнірекомендації завдяки співвідношенню якості і ціни продукції, щовиробляється.

На сьогоднішній день планами компанії є розширення номенклатурипродукції, що виробляється. Для виконання поставлених завдань миробимо головну ставку на наші кадри – кваліфіковані, талановиті і захоплені.З їх допомогою ми сподіваємося зберегти і зміцнити статус надійногопостачальника якісної продукції торгової марки ZELK.

Компанія ZELK виконує поставки продукції по цінам виробника, обираючивзаємовигідні умови співпраці з кожним клієнтом окремо.

Обираючи продукцію ZELK, Ви зможете знизити витрати на реалізацію своїхпроектів.

Якість нашої продукції перевірена стендовими випробуваннями і відповідаєхарактеристикам по формі, корозостійкості, зусиллям по навантаженню.

Вся продукція компанії сертифікована і відповідає міжнародним стандартамякості.

Ціни на продукцію компанії ZELK є одними з найнижчих в Україні привисокій якості товару та широкому асортименті.

Наша компанія виконує доставку товарів по всій Україні. Також ви можетеотримати продукцію в місті Запоріжжі на складі, або узгодити доставку.